
Термопаста GD900-1 30г для ПК ноутбуків відеокарт процесорів
Продавець: ТехноКот
108 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: GD900-1-SY30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Термопаста GD900-1 30г для ПК ноутбуків відеокарт процесорів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GD |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Термопаста |
| Теплопроводность | 6 Вт/(м*К) |
| Упаковка | Шприц |
| Цвет | Серый |
| Вес | 30 г |
| Длина | 14 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


