
Термопаста GD900 7г для ПК ноутбуків відеокарт процесорів
Продавець: ТехноКот
32 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: GD900-SY7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термопаста GD900 7г для ПК ноутбуків відеокарт процесорів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GD |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Термопаста |
| Теплопроводность | 4.8 Вт/(м*К) |
| Упаковка | Шприц |
| Цвет | Серый |
| Вес | 7 г |
| Длина | 14 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10



