
Термос зі скляною колбою та пластмасовим корпусом Daydays 1 л CE100 Термос для гарячих та холодних напоїв
Продавець: Kanctovar
473 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 87683/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термос зі скляною колбою та пластмасовим корпусом Daydays 1 л CE100 Термос для гарячих та холодних напоїв». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип термоса | Питьевой |
| Объем | 1 мл |
| Материал корпуса термоса | Пищевой пластик |
| Материал колбы | Стекло |
| Цвет | Разные цвета |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 24 час |
| Количество чашек | 1 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Глубина | 12 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-16
Вдячен за оперативну роботу та чуйне відношення
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



