
Термос зі скляною колбою та пластмасовим корпусом Daydays 1 літр 28*11*10 см 2644-6
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 114237/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Термос зі скляною колбою та пластмасовим корпусом Daydays 1 літр 28*11*10 см 2644-6». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип термоса | Питьевой |
| Объем | 1 мл |
| Материал корпуса термоса | Пластик |
| Материал колбы | Стекло |
| Цвет | Коричневый |
| Ручка | Есть |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 24 час |
| Количество чашек | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна2024-10-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



