
Тестер акумуляторних батарей із цифровим дисплеєм 2–30 В
Продавець: Big Lavka
517,5 ₴690 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-863-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тестер акумуляторних батарей із цифровим дисплеєм 2–30 В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Встроенный принтер | Нет |
| Длина | 138 мм |
| Индикация | Световая |
| Монитор | ЖК |
| Подсветка экрана | Да |
| Применение тестера | АКБ |
| Рабочее напряжение АКБ | 24 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Функции | Вольтметр |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Ширина | 17 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



