
Тестер акумуляторних батарей Konnwei KW600 Чорний
Продавець: Mytorg
1 906,55 ₴2 243 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-178-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тестер акумуляторних батарей Konnwei KW600 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Konnwei |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 165 мм |
| Монитор | ЖК |
| Питание | Сеть 12В |
| Подсветка клавиш | Да |
| Подсветка экрана | Да |
| Применение тестера | АКБ |
| Рабочее напряжение АКБ | 12 В |
| Размер монитора | 2.4 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Функции | Вольтметр |
| Цветность монитора | Цветной |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-04
В обід замовив, а в дев'ятій ранку в Слов'янську забрав прилад свої функції виконує на сто відсотків.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



