
Тканинні фітнес резинки 3 шт + мішечок / Набір резинок для спорту
Продавець: HUGO
115,23 ₴164,61 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1070 замовлень
Артикул: 123462185
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тканинні фітнес резинки 3 шт + мішечок / Набір резинок для спорту». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для фитнеса |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Конструкция | Ленточная |
| Вес | 0.35 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Доброго дня! Дякуємо за позитивний настрій і добрі слова.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності