
Точильна алмазна пластина без основи і без бланка для заточки ножів 150#
Продавець: ТехноКот
80 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Rp150
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Точильна алмазна пластина без основи і без бланка для заточки ножів 150#». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 1 мм |
| Вес | 25 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Материал стержня | Алмазный |
| Зернистість | 150# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
Все чудово. Дякую 👍🤝
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності




