
Точильні алмазні бруски камені набір 4шт SY Tools точилка для заточки ножів на кухні
Продавець: ТехноКот
460 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Sy20-103
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Точильні алмазні бруски камені набір 4шт SY Tools точилка для заточки ножів на кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор точильных инструментов |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-06
Все пройшло добре запаковане прийшло швидко
Переваги
Актуальна ціна2026-01-30
Швидка відправка, якісний товар, брав за рекомендацією знайомого який вже придбав даний товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





