
Точильні алюмінієві алмазні бруски камені набір 5шт SY Tools точилка
Продавець: ТехноКот
850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Sy102
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Точильні алюмінієві алмазні бруски камені набір 5шт SY Tools точилка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор точильных инструментов |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-15
Переваги
Швидко відправили


