
Точильний алмазний камінь точилка брусок 400# SY Tools для заточки інструментів і ножів
Продавець: ТехноКот
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Sy20-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Точильний алмазний камінь точилка брусок 400# SY Tools для заточки інструментів і ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Точильний алмазний камінь брусок Ruxin 5шт набір брусків каменів для заточки ножів

Точильний алмазний камінь камені точилка для ножів Ruixin 2500# брусок для заточки інструментів і ножів

Точильний алмазний камінь брусок Ruixin набір 4шт для заточки ножів та інструментів

Точильний алмазний камінь бруски точилка для ножів Ruixin 4шт набір для заточки ножів
📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
| Зернистість | 400# |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-17
Супер швидке обслуговування.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-01-24
Добре пакування, в комплекті с приладом були батарейки
Переваги
Швидко відправили


