
Точильний алюмінієвий алмазний камінь брусок точилка Ruixin 150# абразивний камінь для заточки ножів і лез
Продавець: ТехноКот
145 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Ral150-20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Точильний алюмінієвий алмазний камінь брусок точилка Ruixin 150# абразивний камінь для заточки ножів і лез». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 70 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал стержня | Алмазный |
| Зернистість | 150# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21





