
Точильний брусок абразивний керамічний природний камінь Ruixin 3000# 30мм
Продавець: ТехноКот
220 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AR3000-30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Точильний брусок абразивний керамічний природний камінь Ruixin 3000# 30мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 11 мм |
| Вес | 100 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Керамика |
| Зернистість | 3000# |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


