
Токові кліщі DT-266 з термопарою (1000А/1000В/200Ом) / Цифровий мультиметр-вольтметр
Продавець: HUGO
389,37 ₴556,24 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234577031
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Токові кліщі DT-266 з термопарою (1000А/1000В/200Ом) / Цифровий мультиметр-вольтметр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Единицы измерения постоянного напряжения | В, кВ |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Напряжение | 9 В |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Цвет | Черный |
| Переменное напряжение | 750 В |
| Постоянное напряжение | 1000 В |
| Раскрывание клещей | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-26
Не раджу нікому зв'язуватись с цим магазином
Переваги
Ціна вище заявленої2025-11-14
Переваги
Швидко відправили