
Триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4152EL-1 Білий
Продавець: Kanctovar
6 399 ₴7 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4152EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4152EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Регулятор громкости, Световые эффекты, Передние фары, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 116 см |
| Ширина | 55 см |
| Высота | 74 см |
| Вес | 13.4 кг |
| Диаметр передних колес | 300 мм |
| Диаметр задних колес | 300 мм |
| Расстояние от сидения до педалей | 30 см |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Время зарядки | 10 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-29
Швидко відправили. Товар прийшов цілий все в наявності. Дитина задоволена . Дякую
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності



