
Триколісний самокат з ручкою для сидінь, до 50 кг, Рожевий / Дитячий самокат із захисним бортиком
Продавець: HUGO
1 392,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457716603
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Триколісний самокат з ручкою для сидінь, до 50 кг, Рожевий / Дитячий самокат із захисним бортиком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес, Защитный бортик, Родительская ручка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
| Размер заднего колеса | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-23
Довго відправляли ☹️коли товар прийшов коробка вся порвана скотчем замотана самокат був наче на ньому їздили і так в коробку поклали брудний ,ми замовляли рожевий а прислали блакитний .🤔оцінка ні одної зірочки
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-04
Ви контролюєте що відправляється що за товар. Коллір синий хотя в замовлення було рожевий надійшов синього (таке враження що б/у).
Переваги
Товар не відповідав опису