
Тримач для спіралі від комарів у формі равлика Чорний
Продавець: Big Lavka
182,25 ₴243 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-463-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тримач для спіралі від комарів у формі равлика Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 91 мм |
| Длина | 175 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 44 мм |
| Тип | Подставка |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Химический |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-17
Я просила відправити на відділення на довірену особу, продавець зробив замовлення на мене, і вийшло що я платила свої кошти. При проханні переробити , реакції нуль , дзвоню трубку не беруть ! Жахливе відношення
Переваги
Неввічливий продавець





