
Тримач для спіралі від комарів Зелений
Продавець: Big Lavka
204 ₴272 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-434-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тримач для спіралі від комарів Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Химический |
| Тип | Отпугиватель насекомых |
| Ширина | 45 мм |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-04






