
Тримач плат TE-800 третя рука з підсвіткою, лупою 90мм і usb
Продавець: ТехноКот
394 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: M307
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Тримач плат TE-800 третя рука з підсвіткою, лупою 90мм і usb». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Кратность увеличения | 2.5 х |
| Диаметр линзы | 90 мм |
| Наличие подсветки | Да |
| Количество держателей | 2 шт |
| Цвет | Серый |
| Питание | USB |
| Напряжение | 5 В |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-20
Все супер. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-07
Дякую, супер швидко. Окрема подяка за дбайливе пакування крихкого товару.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Дуже швидко відправили. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-30
швидко відправили
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Швидко . Гарна якість .
2026-01-19



