
Тримач точильного каменю бруска регульований трьохсекційний
Продавець: ТехноКот
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KR-012
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тримач точильного каменю бруска регульований трьохсекційний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Держатель |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 500 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 1 міс |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-22
Товар належної якості!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


