
Трюкова машинка-амфібія на радіокеруванні із зарядкою від USB (6 + ) / Машинка-амфібія
Продавець: HUGO
595,13 ₴850,18 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234573641
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трюкова машинка-амфібія на радіокеруванні із зарядкою від USB (6 + ) / Машинка-амфібія». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 15 мин |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 175 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Радиус действия | 25 м |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 150 мм |
| Вращение | На 360° |
| Особенности | Плавающая|Распылитель воды |
| Питание пульта | Батарейки АА - 3 шт. |
| Подсветка | LED |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25
Добрый день, мне не понравился менеджер Виктор, при покупке детской машинки на пульте он предложил купить батарейки для пульта другого размера- некомпетентный менеджер, и на связь не выходит
Переваги
Товар не відповідав опису