
Цифровий мультиметр DT 266 C / Вимірювальний тестер / Універсальні струмові кліщі з термопарою
Продавець: GoodChoise
289,31 ₴413,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234564941
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Цифровий мультиметр DT 266 C / Вимірювальний тестер / Універсальні струмові кліщі з термопарою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип измеряемого тока | AC |
| Длина шкалы | 50 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 37 мм |
| Вес | 0.3 кг |
| Тип | Цифровой |
| Сопротивление | 200 |
| Напряжение, В | 9 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-10
Все працює. Продавця рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-11
Ціна відповідає якісті!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


