
Цифровий мультиметр DT-9208А / Електричний тестер / Цифровий автоматичний мультиметр
Продавець: HUGO
315,59 ₴450,84 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234564946
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Цифровий мультиметр DT-9208А / Електричний тестер / Цифровий автоматичний мультиметр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Единицы измерения сопротивления | Ом |
| Цветопередача | Монохромная |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Индикация | Звуковая |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Высота | 186 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-24
Доброго дня! Раді знати, що ви залишилися задоволені. Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2026-03-14
Все прийшло працює.