
Туалетний столик із круглим дзеркалом, 120х80х40 см, Bonro B063 / Косметичний столик із дзеркалом / Стіл із дзеркалом для макіяжу
Продавець: HUGO
2 793 ₴3 990 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345702010
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Туалетний столик із круглим дзеркалом, 120х80х40 см, Bonro B063 / Косметичний столик із дзеркалом / Стіл із дзеркалом для макіяжу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота столика с учетом зеркала | 120 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Длина столика | 80 см |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Фасады | зеркало |
| Форма фасада | прямой |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-20
Продавець протягнув час, зрештою повідомив, що товар прийшов з дефектом і скасували замовлення.
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили