
Тихий дитячий тример VGR V-150 (блакитний) з 3 змінними насадками / Дитячий тример для стрижки волосся
Продавець: HUGO
425,52 ₴607,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234570795
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тихий дитячий тример VGR V-150 (блакитний) з 3 змінними насадками / Дитячий тример для стрижки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Количество насадок | 3 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Время заряда аккумулятора | 5 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності