
Ударний масажер для шиї та плечей з пультом від мережі, Cervical Massage Shawls / Вібромасажер для спини
Продавець: HUGO
295 ₴421,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234565591
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ударний масажер для шиї та плечей з пультом від мережі, Cervical Massage Shawls / Вібромасажер для спини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Массаж Шиацу, Роликовый массаж, Комбинированный |
| Область массажа | Бедра, Грудь, Икры, Плечи, Поясница, Руки, Спина, Ступни, Талия, Шея, Ягодицы, Верхняя часть спины, Воротниковая зона |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 120 мм |
| Вес | 2000 г |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-11
Вітаємо! Ваш коментар — справжня нагорода для нас. Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-03
Дуже раджу замовляти у цього продавця,швидка відправка, ціни набагато нижче ніж у інших, ніяких проблем з товарлм не було, замовляю вже не перший раз техніку та все чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності