
Ударний шуруповерт акумуляторний в кейсі + 2 акумулятори 24В, Tool Set / Дриль-шуруповерт з інструментами
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ударний шуруповерт акумуляторний в кейсі + 2 акумулятори 24В, Tool Set / Дриль-шуруповерт з інструментами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 42 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
💬 Відгуки покупців (1)
Купував набір інструментів. З загального вигляду товару було зрозуміло що його або використовували вже або його буцали по всьому складу ногами. Кейс подряпаний. Надійшов без жодного пакування, просто пластмасовий кейс в якому інструменти складені в довільному порядку (я розумію що під час транспортування вони могли перемішатися, але не настільки щоб одна застібка була закрита а інша не закривалась через вміст кейсу). Як виявилось, зарядний пристрій для акумуляторів дрелі не відповідав цій дрелі, тобто фактично був з іншого набору судячи з усього. Написав про це до "техвідділу", який відповідає раз в день. Запропонували повернення товару через нову пошту керуючись надісланою ними інструкцією. Не бажаючи витрачати свій час через їх шахрайські дії, запропонував організувати курʼєра до своєї адреси, щоб той забрав набір. Відмовились виконати свій законний обовʼязок по організації повернення товару. Додатково попросив хоча б скинути лінк на зарядний пристрій, щоб самому його купити, відповіли що в них нема і на цьому все.