
Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах до 200квм, PEST Reject / Відлякувач мишей, щурів та тарганів
Продавець: HUGO
135,32 ₴193,31 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності590 замовлень
Артикул: 234563703
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах до 200квм, PEST Reject / Відлякувач мишей, щурів та тарганів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ультразвуковий відлякувач гризунів 360° / Вуличний відлякувач гризунів та комах

Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах на сонячній батареї Garden Pro / Садовий відлякувач кротів

Комплект 2шт Ультразвуковий відлякувач гризунів, кротів на сонячній батареї Garden Pro

Ультразвуковий відлякувач гризунів і комах до 200 м², Dual Sonic / Відлякувач комарів і мишей
📋 Технічні характеристики
| Вид вредителя | Грызуны, Кроты, Все виды вредителей, Мыши, Крысы |
| Тип средства | Отпугиватель |
| Применение | Внутри помещения |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Зона действия | 200 кв.м |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 110 мм |
| Вес | 70 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
Пристрій прийшов.Зламаний.І це все.Не рекомендую.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна