
Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах у розетку Riddex Pest Repelling Aid
Продавець: Velotrend
229 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 1669/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах у розетку Riddex Pest Repelling Aid». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Ультразвуковий відлякувач гризунів 360° / Вуличний відлякувач гризунів та комах

Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах на сонячній батареї Garden Pro / Садовий відлякувач кротів

Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах до 200квм, PEST Reject / Відлякувач мишей, щурів та тарганів

Комплект 2шт Ультразвуковий відлякувач гризунів, кротів на сонячній батареї Garden Pro
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RIDDEX |
| Вид вредителя | Мыши, Крысы, Грызуны |
| Высота | 95 мм |
| Зона действия | 200 кв.м |
| Применение | Внутри помещения |
| Принцип действия | Ультразвуковой |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип средства | Отпугиватель |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності