
Універсальний медіаплеєр для ТБ: HDMI, USB, AnyCast адаптер / Адаптер-ресивер для трансляції екрану на телевізор / Медіаприставка
Продавець: HUGO
279 ₴398,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592276
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальний медіаплеєр для ТБ: HDMI, USB, AnyCast адаптер / Адаптер-ресивер для трансляції екрану на телевізор / Медіаприставка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | USB |
| Вес | 0.31 кг |
| Высота | 14 мм |
| Входы и выходы | micro USB |
| Длина | 67 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Максимальное разрешение видео | FullHD |
| Операционная система | Windows |
| Портативный | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | HD медиаплеер |
| Ширина | 39 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-23
Уже даже не смешно, неделю жду заказ
Переваги
Відправляли довше обіцяного