
USB-сушарка для взуття з УФ-стерилізацією / Електросушка для взуття / Електрична сушка для взуття
Продавець: HUGO
313,34 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234573988
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «USB-сушарка для взуття з УФ-стерилізацією / Електросушка для взуття / Електрична сушка для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Количество режимов работы | 1 |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 60 мм |
| Вес | 0.3 кг |
| Длина | 165 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-26
Класні сушарки за 200 грн, але перегрввається шнур під'єднаня до БП дуже сильно ♨️ погорів шнур та БП, сплавило контакти, не працює.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-22
Переваги
Товар не відповідав опису