
Ваги торгові акумуляторні РК-дисплей 220V TF5201-BT150-WI-FI / Ваги з WIFI
Продавець: HUGO
2 507,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234590327
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ваги торгові акумуляторні РК-дисплей 220V TF5201-BT150-WI-FI / Ваги з WIFI». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Дискретность | 20 г |
| Длина платформы | 420 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал платформы весов | Сталь |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Ширина платформы | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-30
Все бистро і вчасно
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2026-01-05
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності