
Вакуумний баночний масажер для тіла, від мережі / Антицелюлітний масажер з інтенсивним зігріванням
Продавець: HUGO
275 ₴392,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності380 замовлень
Артикул: 234571243
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Вакуумний баночний масажер для тіла, від мережі / Антицелюлітний масажер з інтенсивним зігріванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Функциональность массажера | Вакуумный массаж, Антицеллюлитный массаж |
| Область применения массажера | Спина, Руки, Ноги, Все тело |
| Цвет корпуса | Красный |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 94 мм |
| Вес | 250 г |
| Состояние | Новое |
| Зарядное напряжение | 5 В / 2 А |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-22
Доброго дня! Щиро вдячні за ваш відгук і замовлення.
2026-03-04
Привіт! Ваша довіра для нас безцінна. Дякуємо за замовлення! Чекатимемо на нові звернення від вас!
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-16
Довго відправляли,замовляла червоного кольору,прийшов черного якій я не хотіла.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-06