
Веб-камера Full HD 1080p з мікрофоном та підключенням USB (Модель USB05) / Відеокамера для комп'ютера / Вебка для трансляцій
Продавець: HUGO
412,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592681
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Веб-камера Full HD 1080p з мікрофоном та підключенням USB (Модель USB05) / Відеокамера для комп'ютера / Вебка для трансляцій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Подключение устройства | Проводное |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Интерфейсы | USB 2.0, USB 3.0 |
| Микрофон | Встроенный |
| Крепление | Прищепка |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 50.7 мм |
| Глубина | 23 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Замовив на прошлої неділі прочекав 3 дні так і не відправили замовлення. Потім менеджер сказав що камера бракована та запропонував іншу, вона дорожча я доплатив і замовив іншу він сказав що відправлять у суботу, согодні вже понеділок мені так нічого і невідправили, согодні написав менеджер що він на лікарняному, і тому незрозуміло що з моїм замовленням. Я дуже незадоволений і цого продавця, нерекомендую.
Переваги
Відправляли довше обіцяного