
Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів із дзеркалом та додатковими колесами Profi Y1472 Синій
Продавець: Kanctovar
2 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Y1472
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів із дзеркалом та додатковими колесами Profi Y1472 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Dino Y1672-1 Синій

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Dino Y1671-1 Чорно-Салатовий

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 45%) Profi Ballerina Y1685 Біло-рожевий

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Shark Y16212-1 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Багажник | Нет |
| Вес | 9.2 кг |
| Возрастная группа | От 3 до 6 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Количество звезд | 1 |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Материал обода | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Нет |
| Надувные колеса | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Подножка | Нет |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер рамы | 13,5-15" |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Ремни безопасности | Нет |
| Рост велосипедиста | 100-120 |
| Руль | С подъемом |
| Сиденье со спинкой | Нет |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Детский |
| Тип профиля | Одностенный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-09
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності


