
Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Dino Y1671-1 Чорно-Салатовий
Продавець: Круті тачки
3 066 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Y1671-1 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Dino Y1671-1 Чорно-Салатовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів із дзеркалом та додатковими колесами Profi Y1472 Синій

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Dino Y1672-1 Синій

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 45%) Profi Ballerina Y1685 Біло-рожевий

Велосипед дитячий двоколісний 16 дюймів (дзвіночок, складання 75%) Profi Shark Y16212-1 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Звонок | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Количество звезд | 1 |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Количество скоростей | 1 |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Крылья | Да |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Материал обода | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Рост велосипедиста | 100-120 |
| Состояние | Новое |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Разные цвета |
| Возрастная группа | От 4 до 6 лет |
| Доп. комплектация | Вспомогательные боковые колеса, звонок, фонарик, зеркало, наклейки, катафоты (передние/задние/ колесные), мягкие рулевые накладки |
| Защита цепи | Р-образная |
| Каретка | Разборная, на насыпных подшипниках |
| Колеса | Резина XIEMEI/ 16х2,125 |
| Педали | Пластмасса с боковыми отражателями |
| Подседельный штырь | хромированная сталь, регулируется по высоте, зажим: болт |
| Рулевые накладки | Прорезиненные грипсы |
| Руль | min=70 см., max= 76 см |
| Сидение | min= 53 см., max= 60 см |
| Система шатунов | Одноэлементная со съемной звездой |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


