
Велика металева клітка для птахів 74×37×152 см на колесах з дахом + іграшки / Клітка для папуги канарейки / Вольєр для птахів
Продавець: HUGO
2 741,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591446
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велика металева клітка для птахів 74×37×152 см на колесах з дахом + іграшки / Клітка для папуги канарейки / Вольєр для птахів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 152 мм |
| Длина | 74 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Клетка |
| Ширина | 37 мм |
| Расстояние между прутьями | 1.3 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-23
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили
