
Вертикальний тепловентилятор 1500 Вт, HQ30-300BS / Портативний обігрівач електричний / Електрообігрівач
Продавець: HUGO
1 515 ₴2 164,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588708
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальний тепловентилятор 1500 Вт, HQ30-300BS / Портативний обігрівач електричний / Електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 526 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип установки | Напольный |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Сенсорное |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Відливі співробітники
Переваги
Відправляли довше обіцяного