
Вертикальний вакуумний пилосос 2в1 XYX-TC02, з фільтром / Ручний пилосос для дому / Пилосос-трансформер
Продавець: HUGO
719,17 ₴1 027,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234568326
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальний вакуумний пилосос 2в1 XYX-TC02, з фільтром / Ручний пилосос для дому / Пилосос-трансформер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Вертикальный+портативный |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Мощность всасывания | 120 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 1.2 л |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
За свои деньги очень хорошо работает) но очень долго ждать отправку.