
Вертикальний відпарювач для одягу 2л, 2000Вт, Garment steamer / Паровідпарювач / Парогенератор
Продавець: HUGO
1 135,48 ₴1 622,11 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234572443
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальний відпарювач для одягу 2л, 2000Вт, Garment steamer / Паровідпарювач / Парогенератор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вертикальний відпарювач для одягу 2000Вт, TK001010 / Электричний відпарювач із вішалкою

Ручний відпарювач 1100 Вт, Difei Handheld Garment Steamer DF-019A / Вертикальний відпарювач для одягу

Вертикальний відпарювач для одягу 2000Вт, Gold Diamond TK00088 / Парогенератор для одягу / Парова праска

Вертикальний відпарювач для одягу 2л, 2000Вт, Hoffmans HM-9080, Червоний / Стаціонарний відпарювач зі стійкою / Парова праска
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 2 л |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Щетка для удаления пыли и ворсинок | Нет |
| Материал парового утюжка | нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Красный |
| Высота | 405 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 275 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності