
Вібраційний масажер для ніг електричний, Foot Massager / Електромасажер для ніг з підігрівом
Продавець: HUGO
964,59 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234568785
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вібраційний масажер для ніг електричний, Foot Massager / Електромасажер для ніг з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажер для ног |
| Функциональность массажера | Роликовый массаж, Вибрационный массаж, Инфракрасное излучение |
| Область применения массажера | Икры, Ступни, Лодыжки |
| Регулировка интенсивности массажа | ступенчатая |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Состояние | Новое |
| Защита от перегрева | Да |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Глубина | 19 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-28
Зробила замовлення 25.11. і оплатила через Пром. Зі мною не зв'язались. Сама написала продавцю на четвертий день. Жодної інформації щодо замовлення не надали. Сказали чекати дзвінка найближчим часом. Написала ще раз через 5 годин. Знову те саме "очікуйте дзвінка" і ні слова більше. Хоча я чітко попросила надати мені інформацію щодо наявності товарів і термінів відправки, ввічливо попередила, що відмовлюсь, бо не можу чекати. Ну от. Відмовилась. Очікую повернення коштів від Пром.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили
