
Віброплатформа для тренувань до 150 кг, TS-5522 / Вібраційна платформа / Фітнес платформа
Продавець: HUGO
4 784,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234578758
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Віброплатформа для тренувань до 150 кг, TS-5522 / Вібраційна платформа / Фітнес платформа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Віброплатформа для тренувань до 120 кг + пульт, Червона / Фітнес-вібратор

Віброплатформа для тренувань з 2 еспандерами + пульт, до 120кг TS-5513 / Вібротренажер для схуднення

Віброплатформа для тренувань до 200 кг з пультом, 53х31х13 см, Червоний / Фітнес платформа / Вібраційна платформа

Віброплатформа для тренувань до 200 кг з пультом, 53х31х13 см, Чорний / Фітнес платформа / Вібраційна платформа
📋 Технічні характеристики
| Количество программ | 10 шт |
| Количество скоростей | 99 |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Ручное программирование | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Материал платформы | пластик, металл |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 37 см |
| Высота | 13.5 см |
| Вес | 15 кг |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 15 мин |
| Цвет корпуса | Золотистый |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-08
Чудовий товар, раджу до покупки. Буде корисно не тільки тим, хто бажає схуднути, а й для підтримки фізичного здоров'я
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-15
Переваги
Гарне обслуговування