
Відпарювач для одягу (1500Вт, 260мл) SOKANY SK-3050 / Вертикальний пароочисник / Парова праска
Продавець: HUGO
715 ₴1 021,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234567486
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Відпарювач для одягу (1500Вт, 260мл) SOKANY SK-3050 / Вертикальний пароочисник / Парова праска». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ручний відпарювач 1100 Вт, Difei Handheld Garment Steamer DF-019A / Вертикальний відпарювач для одягу

Вертикальний відпарювач для одягу 2000Вт, Gold Diamond TK00088 / Парогенератор для одягу / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу 1000Вт, 250мл, CB-3136 / Вертикальний відпарювач / Парова праска

Вертикальний відпарювач для одягу 2л, 2000Вт, Hoffmans HM-9080, Червоний / Стаціонарний відпарювач зі стійкою / Парова праска
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 0.27 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Количество режимов работы | 1 |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал парового утюжка | металл |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Дуже довгий терміни доставки
Переваги
Відправляли довше обіцяного