
Вішалка для підлоги двоярусна (165х60х35 см), RD-1803 / Підставка для одягу в передпокій
Продавець: HUGO
419,18 ₴598,83 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576948
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для підлоги двоярусна (165х60х35 см), RD-1803 / Підставка для одягу в передпокій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 1650 мм |
| Длина | 600 мм |
| Количество крючков | 8 |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 10 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Ножки | пластик, металл |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 350 мм |
| Штанга для одежды | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Доброго дня!Дякуємо за ваш відгук. Відправка замовлення затрималася через додаткову перевірку товару перед відправкою, через що термін доставки був довшим, ніж очікувалося.Зі свого боку ми написали вам у Viber та надали промокод на наступну покупку як компенсацію за незручності.Також ми посилили контроль перевірки товарів перед відправкою, щоб подібні ситуації виникали рідше.Щиро дякуємо за ваш зворотний зв’язок та приділений час. Будемо раді подальшій співпраці і зробимо все, щоб покупка була приємною та успішною.
Переваги
Відправляли довше обіцяного