
Візок SHOPPING CART-D-016-3 в коричневу клітку Сумка-візок з колесами на підшипниках алюмінієва
Продавець: Kanctovar
1 172 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 3025/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візок SHOPPING CART-D-016-3 в коричневу клітку Сумка-візок з колесами на підшипниках алюмінієва». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 30 кг |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Количество колес | 2 шт |
| Собственный вес | 3.5 кг |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 590 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-02
"Майбах" - зверь! тест-драйв пройден на отлично. По кочкам идёт плавно и уверенно. Нагрузил по максимуму - 35кг выдержал легко. Рекомендую
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



