
Візок SHOPPING CART-D-016-3 в коричневу клітку Сумка-візок з потрійним колесом алюмінієва
Продавець: Kanctovar
1 679 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 2917/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візок SHOPPING CART-D-016-3 в коричневу клітку Сумка-візок з потрійним колесом алюмінієва». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 590 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Длина | 350 мм |
| Количество колес | 6 шт. |
| Ширина площадки | 560 мм |
| Длина площадки | 480 мм |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Грузоподъемность | 50 кг |
| Собственный вес | 3.2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-23
З самим товаром , описом та всім іншим усе гаразд, за що щиро дякую! Єдине що майбутнім покупцям варто набратись терпіння, бо, дізнатися що де коли і у якому стані приїде - це той ще квест. Може, то мені так пощастило, але кілька (робочих) днів жоден з контактів не відповідав. Та все закінчилося добре) ще раз дякую!
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності



