
Водонепроникний бінокль 60х90, з чохлом / Тактичний бінокль для полювання та риболовлі
Продавець: HUGO
849 ₴1 212,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234563213
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водонепроникний бінокль 60х90, з чохлом / Тактичний бінокль для полювання та риболовлі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Длина | 225 мм |
| Тип | Бинокль |
| Диаметр объектива | 90 мм |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Максимальная кратность | 60 х |
| Тип кратности | Изменяемая |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-24
Товар, обслуговування сподобалися. Єдиний мінус--довго відправляли, але за це мене заздалегідь попередили. Строки очікування дозволяли, тому все добре.