
Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. HP227
Продавець: HappyHouse
453 ₴552 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 8810RKZK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. Лучшая цена

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. YU227

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. SN27
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SwissGear |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 38 кг |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Вес | 1100 |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 24 мм |
| Объем | 33 |
| Ширина | 32 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-23
Чудовий продавець .Швидко відправили. Рюкзак хорошої якості !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-17
Все і оперативна відправка, якість відповідає опису і ціні!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2026-02-19
Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності