
Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. YU227
Продавець: YouShine
610 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8810RKZK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. Лучшая цена

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. HP227

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. SN27
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SwissGear |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 33 л |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Вес | 1100 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 24 мм |
| Максимальная нагрузка | 38 |
| Ширина | 32 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Швидко і якісно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності