
Восковий пластилін "Travel Kids" 12 шт в упаковці 30г Білий
Продавець: Kanctovar
380 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 105766/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Восковий пластилін "Travel Kids" 12 шт в упаковці 30г Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пластилин |
| Тип пластилина/массы для лепки | Восковый пластилин |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Белый |
| Количество цветов в наборе | 12 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Нет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 7 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Высота | 1.3 см |
| Вес | 30 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-10
Замовляли восковий пластилін чорного та білого кольорів. Обслуговування ввічливе, доставка швидка, якість товару відмінна. Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-22
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





